Slide Blej tani Slide Blej tani Slide Blej tani Slide
Telefona & Tableta
0Vlersime

Huawei P8 Lite (2017)

16,000.00L
0Vlersime

iPhone 5s

12,000.00L
0Vlersime

Samsung Galaxy S9

54,000.00L
0Vlersime

Huawei P9 lite

16,500.00L
0Vlersime

LG K9

13,500.00L
Aksesore elektronike
Monitore
0Vlersime

Monitor 17 inch

2,500.00L
0Vlersime

Monitor accer

4,200.00L
Kompjutra & Laptope
0Vlersime

Variable product example

5.00L15.00L
-13%
0Vlersime

iPhone Dock

399.00L 349.00L
0Vlersime

Asus Vivobook

52,000.00L
0Vlersime

Laptop Lenovo i3

49,000.00L
0Vlersime

LG Smart Tv 24″

17,000.00L
0Vlersime

Laptop Dell latitude

24,000.00L
0Vlersime

Kasetofon Makine

3,200.00L
0Vlersime

Kompjuter HP pro

14,000.00L
Audio & Video
0Vlersime

CMK Speakers

1,500.00L
0Vlersime

Bokse Black Samurai

1,900.00L
0Vlersime

Bokse Hotmai

1,700.00L
0Vlersime

Portable Speaker

3,400.00L
0Vlersime

Boks me bluetooth

2,700.00L
0Vlersime

Mixer cortex

24,000.00L
0Vlersime

Boks Gemini 1502

27,000.00L
0Vlersime

Boks Gemini Gt-1002

9,500.00L
Video Projektor
-14%
0Vlersime

Video Projektor Hitachi

37,000.00L 32,000.00L
[respost_slide title2=”Njoftimet e fundit“” orderby=”ID” numberposts=”3″ columns=”1″ columns1=”1″ columns2=”1″ columns3=”1″ columns4=”1″ speed=”1000″ autoplay=”false” interval=”5000″ layout=”2″ scroll=”1″ length=”25″]
Pershtypjet
[ya_post title=”Njoftimet e fundit teknologjike”]

Kasa Silikoni

500.00L
Kasa Silikoni per Samsung & iPhone

Kasa Mbrojtese

500.00L
Kasa mbrojtese per modelet: iPhone Samsung Xiaomi

Ldnio 6USB Power Socket

2,700.00L
LDNIO SC3604 3.4A Power Socket with 3 AC + 6 USB Charger Adapter

Pix-link

2,800.00L
Number of USB Interfaces:1 x USB 2.0Wi-Fi Transmission Standard:802.11nWith Modem Function:NoFunction:FirewallSupports WDS:NoStandards And Protocols:Wi-Fi 802.11nLAN Ports:2Wi-Fi Supported Frequency:2.4GMax. LAN Data

Kabull silikon Hoco

600.00L
Kabull i trefishte per te gjithe llojet e smartphoneve.

Lightning Splitter

600.00L
Lightning splitter origjinale nga Apple.
Cilësi e padiskutuar Ne zgjedhim produktet më cilesore të markave boterore, dhe i pershtasim ato me kërkesat që kerkohen.
Mbështetje Teknike Ofrojme mbeshtetje teknike, për të gjitha produktet që ne ofrojmë/mundësojmë.
Dërgim i shpejtë Sherbim të shpejtë te grantuar , ku klienti do ta marrë porosinë e tijë, në kohën më të shpejtë dhe me te favorshme per te.
Artikuj te personalizuar Ne ju garantojme cdo artikull  te kerkeses tuaj ,ne kohen me te mundeshme dhe te favorshme per ju.
Porosit Online mbi SSL Ofrojme një cilesi fundore të kriptuar  për  format e pagesës
dhe sherbimet e-banking. Për një cilësi dhe garanci të plotë ndaj cdo klienti.