Filter Products Showing 1 - 12 of 99 results
Sort By
Price
Categories
Show sidebar

10 Port HUB Usb 2.0

1,700.00L
10 High Speed USB 2.0 ports Transferon deri ne 480 Mbps te dhena. Suporton USB1.0/1.1, USB 2.0 Dimensioni: (18.8 x 3.8 x 2.2)cm(L x W x H) Lidhet me skaner, printer, kamera dixhitale, tastiera, mouse etj..

Allison mp3 Car

1,500.00L 1,400.00L
Merr FM me te mire dhe lidh muziken me makinen tuaj, gjithashtu mund ti pergjigjeni telefonatave pa perdorur duart me ane te kabullit AUX ose bluetooth.

Aoweixun Cable

500.00L 400.00L
Qendrueshmeri dixhitale, lidhese metali, ideale per aplikacionet kinematike

Bateri iPhone

2,000.00L 1,800.00L
Bateri origjinale per iPhone 5, 5S, 6, 6S, 7  

Car Camcorder

3,500.00L 3,000.00L
Description: Full HD 1080p H.264 Car DVR Camcorder; It is a HD video camera as well as a professional driving

Car mount

1,100.00L 1,000.00L